Tu podaj tekst alternatywny
eXTReMe Tracker
Kategorie: Wszystkie | Burdel | Koalicja | Ojciec Dyrektor | Opozycja | Rząd | Z życia Kaczek
RSS
środa, 30 listopada 2005

W listopadzie największym zaufaniem spośród polityków cieszył się prezydent-elekt Lech Kaczyński, którego wskazało 66 proc. ankietowanych. Drugie miejsce zajął prezydent Aleksander Kwaśniewski (62 proc.). Na kolejnych znaleźli się: prezes PiS Jarosław Kaczyński (60 proc.) i premier Kazimierz Marcinkiewicz (59 proc.) - wynika z najnowszego sondażu CBOS.
Zródło: www.gazeta.pl

Czy ludzie pogłupieli do reszty? A może faktycznie jest tak, jak twierdzą oszołomy z LPR-u. Ośrodki badawcze manipulują opinią publiczną (bo boją się władzy). Boję się takiego myślenia, ale nie wiem co jest grane.

"Solidarność" broni urzędasów
Pierwszy ostry spór między rządem a "Solidarnością". Związek nie zgadza się na plany odchudzenia administracji i zapowiada obronę urzędników. - Jak rząd nie będzie nas słuchał, cofniemy mu poparcie - mówią szefowie związkowych sekcji. Burzy się też stoczniowa "S".

źródło: www.gazeta.pl

Okazuje się, że rzadowi bokiem zaczyna wychodzić współpraca i poparcie "modlącej się lewicy". Nie wiem, może kierunek słuszny - zatrudnić wszyskich idiotów w administracji a bezrobocie spadnie. Szkoda gadać

wtorek, 29 listopada 2005
po co to wszystko?
Jako że mój kochany premier chce by media rzetelnie informowały go o nadużyciach jego kolegów z rządu i kontrolowały jego działalność postanowiłem mu pomóc i popisać sobie troszkę o jego działalności. Kocham mojego Premiera więc z chęcią mu troszeczkę pomogę.
początek