Tu podaj tekst alternatywny
eXTReMe Tracker
Kategorie: Wszystkie | Burdel | Koalicja | Ojciec Dyrektor | Opozycja | Rząd | Z życia Kaczek
RSS
sobota, 09 grudnia 2006
Zapomniane weksle
PiS chciał przeciagnąć na swoją stronę część członków Samoobrony. Jak pamiętamy, sprawę ujawniła jedna z prawych rąk Anrdzeja Leppera, mająca kurwiki w oczach, posłanka Renata Beger. W ujawnionych negocjacjach ważną rolę odegrały tzw. "weksle Samoobrony". Jako że każdy członek Samoobrony startujący w wyborach parlamentarnych podpisał weksel na bodaj 500 000 zł (informacji nie sprawdzam, bo mi się nie chce, ale chyba taka suma była na wekslu). W razie opuszczenia klubu parlamentarnego SO, weksle miały być uruchomione. PiS, by przyciągnąć członków Samoobrony do siebie, obiecał sprawę załatwić, a w razie problemów spłacić weksle sejmowymi funduszami (sic!). Następnie PiS, poprzez bodaj Marszałka Jurka, zamówił ekspertyzy wg których weksle były, albo nie zgodne z prawem i tym samym niemożliwe do uruchomienia lub też Samoobrona winna była zapłacić od weksli stosowny podatek. Wszystko się działo w czasie kłótni z Lepperem związanej z taśmami Reni. Po powownym małżeństwie Samoobrony i PiSu sprawa ucichła. Weksle już nie są niezgodne z prawem a i podatków od nich zapłacić Lepper nie musi. Zdaje sie, że ma inne problemy, a Premier doskonale go rozumie.
piątek, 08 grudnia 2006
Jedno ciało

Co łączy ich w jedno ciało?
Oprócz afer?
Oprócz negatywnego stanowiska wobec demokracji?
Braku szacunku dla obywateli?
Oprócz tego, że cel zawsze uświęca środki?
Oprócz tego, że razem stanowią koalicję będącą wstydem dla Polski?

wtorek, 05 grudnia 2006
Chamstwo na salonach
Mamy kolejną aferę. Seks-skandal w wydaniu Łyżwińskiego i Leppera.

Samo zdarzenie, pomimo swojej obrzydliwości, nie jest niczym nadzwyczajnym, albowiem do seks-skandali dochodziło także w przydadku faktycznych mężów stanu. W tym przypadku seks-skandal dotyczył ludzi mających od dawna kłopoty z prawem. Dziwne jest to, że Kaczyński, wiedząc z kim ma do czynienia, wpuścił tych ludzi na salony. Dziwne jest tez to, że Premiera nie interesuje z jakimi ludzmi powiązani są jego ludzie. Stwierdzenie Jarosława Kaczyńskiego mówiącego: "interesuje mnie Lepper, Łyżwiński to nie mój problem" jest w mojej ocenie jest nie godne Premiera.
Brak roztropności Kaczyńskich polega miedzy innymi na tym, że nie potrafili się dogadać z PO, bo woleli dogadać się z kimkolwiek, np. LPR, gdzie co chwila wybucha afera z nazistowskimi zachowaniami członków tej partii, oraz z Samoobroną skupiajacą ludzi mających problemy z prawem.
sobota, 02 grudnia 2006
Polacy w finale
Polacy zagaja w finale mistrzostw świata. To wystarczający argument by nie katować sie politykąźródło: gazeta.pl

piątek, 01 grudnia 2006
Nazi posłowie po raz następny
Rewelacje Gazety, która donosi, że poseł Wojciech Wierzejski, prawa ręka Romana Giertycha, bywał na nazi imprezach wcale mnie nie dziwią. Dla mnie oczywistym jest fakt, iż prawie cała Młodzież Wszechpolska, jest zbudowana przez skinheadów i dla skinheadów. Gestów było zbyt wiele by mieć wątpliwości, ale posłowi Wierzejskiemu wcale to nie przeszkadza. Twierdzi, iż był na koncercie "pieśni patriotycznej, zorganizowanego przez władze samorządowe pewnego miasta." . Tak naprawdę poseł Wierzejski, przyjaciel faszystów, był na imprezie zorganizowanej przez faszystów i dla faszystów. Ja gdybym przypadkiem znalazłbym się na takiej imprezie (o ile by mnie wpuścili, bo przecież wpuszczali tylko przyjaciół), czym prędzej bym z niej uciekł. Z powodu obrzydzenia i ze strachu przed łysymi osiłkami napompowanymi sterydami. Poseł Wierzejski na imprezie czuł się dobrze i pozował do zdjęć z łysymi przyjaciółmi

środa, 29 listopada 2006
Nazi młodzież
Dziennik opublikował informacje o tym, że członkowie Młodzieży Wszechpolskiej. w tym Leokadia Wiącek, asystentka euro-posła Macieja Mariana Giertycha, który wsławił się twierdzeniem, iż Polacy pamietają dinozaury, bo przecież w Krakowie żył Smok Wawelski, brali udział w "Imprezie" gloryfikującej faszyzm. Wydarzenie jest tym bardziej niesmaczne, bo szefem WM przez wiele lat był sam Roman Giertych. Obecnie jest honorowym prezesem, a faktycznie MW jest "kuźnią" nazi posłów LPR. Co gorsza, Roman Giertych jest Ministem Edukacji. Co gorsza, to nie pierwsze tego typu wydarzenie.

źródło zdjęcia: Dziennik

poniedziałek, 27 listopada 2006
Hipoktyzja
Gazeta Wyborcza informuje, iż Marek Jurek, jedna z gwiazdek PiSu, jest zdania, że PO poprosiła o wsparcie lewicę. Uważa też, że źle to wróży polskiej polityce. Szkoda, że nie mówi nic o zwiazkach, PiSu z Samoobrona i Ligą. Amnezja?

Ja bym zapytał: co wróży Polsce koalicja z udziałem Leppera i Gierycha? Zresztą, co tam wróżby. Co daje Polsce koalicja z Lepperem i Giertychem?
Spieprzać dziady
No i stało się. Łże-elity i wykształciuchy, stojący tam, gdzie kiedyś stało ZOMO, powiedzieli Kaczkom i ich wyznawcom SPIEPRZAĆ DZIADY. Kaczorek pomyślal, podumal i wymyślił przyczyny porażki Kazia, kiedyś Premiera, wykorzystanego przez PiS. Tak oto pisowiec pojmuje demokrację.
sobota, 25 listopada 2006
Gazeta donosi, że "W Irlandii i Wielkiej Brytanii rodzi się coraz więcej polskich dzieci"

    Przyznam, że sam znam parę kobiet, które urodziły dziecko w Wielkiej Brytanii albo w Irlandii. Te poród sobie chwalą, bo opieka w placówkach medycznych, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii, jest na najwyższym poziomie.
    Znam kobiety, które przyjechały z Wysp do Polski, tylko po to by urodzić dziecko i razem z dzieckiem wrócić do swojej nowej Ojczyzny. Te decyzji o porodzie w Posce żałują, bo w IV RP warunki w szpitalach są na nędznym poziomie.
    Przypuszczam, że "zjawisko rodzenia na Wyspach" będzie miało miejsce coraz częściej. Na wyspy wyjechali najczęściej ludzie młodzi więc, siłą natury, będą chcieli mieć dzieci. A mają coraz mniej argumentów, by poród planować w IV RP. Warunki do rodzenia wciąż są fatalne (pomimo akcji typu "Rodzić po ludzku"). Jest tylko te marne becikowe. Marny argument
wtorek, 03 października 2006
Głosując na PiS głosujesz na Samoobronę

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9