Tu podaj tekst alternatywny
eXTReMe Tracker
wtorek, 05 grudnia 2006
Chamstwo na salonach
Mamy kolejną aferę. Seks-skandal w wydaniu Łyżwińskiego i Leppera.

Samo zdarzenie, pomimo swojej obrzydliwości, nie jest niczym nadzwyczajnym, albowiem do seks-skandali dochodziło także w przydadku faktycznych mężów stanu. W tym przypadku seks-skandal dotyczył ludzi mających od dawna kłopoty z prawem. Dziwne jest to, że Kaczyński, wiedząc z kim ma do czynienia, wpuścił tych ludzi na salony. Dziwne jest tez to, że Premiera nie interesuje z jakimi ludzmi powiązani są jego ludzie. Stwierdzenie Jarosława Kaczyńskiego mówiącego: "interesuje mnie Lepper, Łyżwiński to nie mój problem" jest w mojej ocenie jest nie godne Premiera.
Brak roztropności Kaczyńskich polega miedzy innymi na tym, że nie potrafili się dogadać z PO, bo woleli dogadać się z kimkolwiek, np. LPR, gdzie co chwila wybucha afera z nazistowskimi zachowaniami członków tej partii, oraz z Samoobroną skupiajacą ludzi mających problemy z prawem.
czwartek, 30 marca 2006
I znowóż winna PO
PO winna temu, że Samoobrona może wejść do rządu

Przemysław Gosiewski twierdzi, że to Platforma Obywatelska jest winna temu, że być może Samoobrona wejdzie wraz z PiS-em do rządu.
Szef klubu parlamentarnego PiS powiedział w radiowej Trójce, że Platforma ani nie chciała koalicji z jego partią ani też nie chce poprzeć samorozwiązania Sejmu. Dlatego - zdaniem Gosiewskiego - jest odpowiedzialna za obecną sytuację, kiedy PiS musi szukać partnerów do rządu większościowego, a jednym z tych partnerów jest Samoobrona.
źródło


PiS w dalszym ciągu zachowuje sie jak małe dziecko co narozrabiąlo i szuka wykrętu, bo nie chce dostać lania. Ordery przyznają się samie, do dawania d.... Samoobronie PiS skłonila PO itd. W takiej atmosferze bracia Kaczyńscy budują nam IV Rzeczopspolitą.....
sobota, 17 grudnia 2005
KACZYZM :((((((((((
A więc nie ma co mowić "o widmie kaczyzmu", trzeba mowić o kaczyźmie i to pełnym dziobem. Kaczory chcą mieć całą władzę, więc sięgają i po media. Najbardziej zadziwiający jest fakt, ze powolując się na moralność, prawo i sprawiedliwość kaczki robią dokładnie to samo co SLD. Żenada